LIGA SHQIPTARO AMERIKANE - DARDANIATV

Vai ai contenuti

Menu principale:

LIGA SHQIPTARO AMERIKANE


Te nderuar,

Kemi kenaqesine te ju informojme se peticioni yne qe i bene thirrje Parlamentit te Maqedonise per implementim te menjehershem te Platformes Shqiptare tanime eshte i gatshem per nenshkrime ne change.org!

Synimi yne eshte qe te marrim perkrahje nga mbare bota per kete peticion. Andaj, ju lutemi qe te ndani linkun e meposhtem te peticionit me miqte e familjaret tuaj ne Shtetet e Bashkuara, vende tjera, dhe ne tokat shqiptare kudo qe jane, qofte permes emailit, Facebook-ut, apo rrjeteve tjera sociale.

   
JU LUTEMI NENSHKRUAJENI PETICIONIN TANI!

Linku i plote i peticionit per "copy & paste":

https://www.change.org/p/parliament-of-macedonia-call-on-the-parliament-of-macedonia-to-immediately-implement-the-albanian-platform

Gjithe te mirat,

Shirley Cloyes DioGuardi                                   Joseph J. DioGuardi
Keshilltare per Ceshtje te Ballkanit                     President
                                         

Ju lutemi qe te konsideroni mundesine e Anetaresimit ne Ligen tone, duke klikuar ne butonin DONATE me poshte dhe duke bere nje donacion per Ligen sipas mundesive tuaja. Ju falemnderit.

To make a donation to AACL, please click on the button below:

Join Our Mailing List
AACL
ALBANIAN AMERICAN CIVIC LEAGUE
PO Box 70, Ossining, New York, USA
Tel: 914-762-5530 | Fax: 914-762-5102
www.aacl.com | jjd@aacl.com   
Torna ai contenuti | Torna al menu